Sočio dailiojo čiuožimo varžybose triumfavo šeimininkė – aukso medalį iškovojo rusė Adelina Sotnikova

Sočio žiemos žaidynių dailiojo čiuožimo moterų varžybų nugalėtoja tapo 17-metė Europos vicečempionė rusė Adelina Sotnikova.
Adelina Sotnikova
Adelina Sotnikova / „Scanpix“ nuotr.

Nors po trumposios programos Rusijos čiuožėja buvo antra, ketvirtadienį ji laimėjo laisvąją programą ir, surinkusi 224,59 balo, net 5,48 balo aplenkė olimpinės čempionės titulą ginusią planetos čempionę korėjietę Kim Yu-Na.

Bronzos medalis atiteko 2012 metų pasaulio čempionei italei Carolina Kostner, kuri Vankuveryje tebuvo šešiolikta: