Sočio žaidynių debiutinėse moterų šuolių nuo tramplino varžybose auksą iškovojo vokietė Carina Vogt

2014 metų Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse debiutines moterų šuolių nuo tramplino varžybas laimėjo 22-jų metų vokietė Carina Vogt.
Carina Vogt
Carina Vogt / „Scanpix“ nuotr.

Jau po pirmojo bandymo lydere tapusi Vokietijos šuolininkė per du bandymus surinko 247,4 balo ir 1,2 balo aplenkė 2011-ųjų metų pasaulio čempionę 30-metę austrę Danielą Iraschko-Stolz, kuri po pirmojo bandymo tebuvo penkta.

Bronzos medaliu džiaugėsi prancūzė Coline Mattel (245,2 balo), o šio sezono lyderė, net dešimt pasaulio taurės varžybų etapų iš trylikos laimėjusi septyniolikmetė japonė Sara Takanashi (243,0 balo) liko ketvirta.

Dar labiau nepasisekė pasaulio čempionei amerikietei Sarah Hendrickson, kuri su 217,6 balo tenkinosi tik 21-ąja pozicija tarp 30-ties startavusių sportininkių: