Sočyje akrobatinio slidinėjimo šuolių rungties nugalėtoja tapo baltarusė Ala Cuper

Sočio žiemos žaidynių akrobatinio slidinėjimo varžybų šuolių rungties auksą penktadienį iškovojo 34-erių metų baltarusė Alisa Cuper, kuri prieš ketverius metus Vankuveryje tebuvo aštunta.
Ala Cuper
Ala Cuper / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Sočis Sočis 2014

Tai jau penktosios baltarusės olimpinės žaidynės, o geriausiai iki šiol jai sekėsi 1998-aisiais Nagane (Japonija), kur sportininkė užėmė penktąją vietą.

Trečiajame finale, kur savo šuolius atliko keturios pajėgiausios sportininkės, A.Cuper surinko 98,01 balo ir net 14,51 balo aplenkė pasaulio čempionę kinę Mengtao Xu.

Bronzos medaliu tenkinosi Vankuverio olimpiados čempionė australė Lydia Lassila (72,12 balo), o prieš ketverius metus Kanadoje antrą vietą užėmusi kinė Nina Li finale suklydo ir užėmė ketvirtąja pozicija.

Nepasisekė Rusijos komandos lyderei planetos vicečempionei Veronikai Koršunovai, kuri liko tik vienuolikta: