2014 02 10 /18:08

Tomas Kaukėnas Sočyje persekiojimo lenktynėse užėmė 40-ą vietą

Tomas Kaukėnas pirmadienį Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse startavo 12,5 km vyrų persekiojimo lenktynėse ir tarp 60-ies dalyvių užėmė 40-ąją vietą.
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvis varžybų trasą įveikė per 36 min. 49,8 sek. ir nuo aukso medalį laimėjusio Prancūzijos sportininko Martino Fourcade'o atsiliko 3 min. 01,2 sek.

Antrąją vietą persekiojimo lenktynėse užėmė čekas Ondrejus Moravecas (+14,1 sek. ), o bronza pasipuošė kitas prancūzas – Jeanas Guillaume'as Beatrixas (+ 24,2 sek.).

Čempionu tapęs M.Fourcade'as ir J.G.Beatrixas prašovė tik vieną kartą, sidabro medalininkas – nė karto.

Tuo tarpu mūsiškis iš viso nepataikė tris kartus – kartą pirmoje šaudykloje ir du kartus trečioje. T.Kaukėnas aplenkė aštuonis anksčiau už jį startavusius sportininkus.

Sprinto rungties nugalėtojas iš Norvegijos Ole Einaras Bjoerndalenas liko ketvirtas. Jis nepataikė net į tris taikinius (+25,9 sek.).

Lietuvis šeštadienį sprinte buvo užėmęs 48-ąją vietą, iš kurios pirmadienį ir startavo.