Biatlono estafetėje Rusijos iškovotas aukso medalis padėjo pakilti į medalių viršūnę

Šeštadienį Sočio olimpinėse žaidynėse į kovą ir vėl stojo biatlonininkai. Vyrų estafetėje 4 po 7,5 km po šiurkščios norvegų klaidos ant nugalėtojų pakilos užlipo rusai, vokiečiai ir austrai.
Antonas Šipulinas
Antonas Šipulinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Stipriais favoritais šioje rungtyje laikyti norvegai patyrė nesėkmę. Paskutinis iš keturių biatlonininkų Emilis Svendsenas paskutinėje šaudykloje suklydo ir turėjo sukti baudos ratą. Ši klaida lėmė Norvegijos nesėkmę, jiems teko tenkintis tik 4-ąja vieta.

Šia situacija puikiai pasinaudojo Rusijos komanda (Aleksejus Volkovas, Jevgenijus Ustigovas, Dimitrijus Malyško ir Antonas Šipulinas), kuri finišavo per 1 val. 12 min 15,9 sek. ir iškovojo aukso medalį. Vos 3,5 sek. atsiliko ir sidabrą laimėjo Vokietijos ketvertas, o bronza atiteko Austrijai.

Tai buvo pirmasis Rusijos aukso medalis biatlone. Iš viso rusai jau iškovojo 11 aukso medalių ir pakilo į pirmąją medalių lentelės vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams