Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 13:50

Lapkričio pabaigoje bus išdalyti Sporto vadybos apdovanojimai

Apdovanojimai
Organizatorių nuotr. / Apdovanojimai

Sporto vadybos asociacija lapkričio 23 dieną rengia Sporto vadybos apdovanojimus „Penki olimpiniai žiedai".

Šia iniciatyva siekiama motyvuoti talentus ir skatinti naujų idėjų sklaidą, įvertinti geriausius sporto vadybos pavyzdžius, supažindinti su jais visuomenę ir taip prisidėti prie sporto vystymo Lietuvoje. Gruodžio 3-iąją apdovanojimai bus transliuojami specialioje TV3 laidoje.

Iškilmingo renginio metu bus apibendrintas Europos krepšinio čempionatas, apžvelgti ir įvertinti geriausi metų sporto įvykiai ir renginiai, iškiliausių asmenybių veikla, sporto infrastruktūros objektai, savivaldybių veikla, aktualizuojamas pasirengimas 2012 metų Olimpiadai.

Visas pateiktas paraiškas apibendrins ir finalininkus išrinks Sporto vadybos apdovanojimų komitetas, sudarytas iš sporto, verslo ir žiniasklaidos autoritetų.

Nugalėtojai bus pagerbti specialiame Sporto vadybos apdovanojimų renginyje, kuriame dalyvaus nominantai, projekto rėmėjai bei partneriai, sporto organizacijų, savivaldybių atstovai, infrastruktūros vystytojai, vadybos ir sporto sričių autoritetai.

Apdovanojimus sudaro šios nominacijų grupės:
Krepšinio čempionatas
Metų sporto asmenybė
Metų sporto miestas
Metų sporto pasiekimai
Metų sporto infrastruktūra

Sporto vadybos asociacija veikia antrus metus, jos steigėjai yra Advokatų kontora Eversheds Saladžius, „Deloitte Lietuva" ir „VRP | Hill & Knowlton“,  partneriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos sporto federacijų sąjunga, ISM vadybos ir ekonomikos universitetas, komunikacijos agentūra Bosanova.

Daugiau informacijos www.sportmanagement.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką