Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 13:38

Raseinių rajone sporto arena iškilo privačiomis lėšomis

Sporto arena
„Karpynės“ nuotr. / Sporto arena

Vienoje didžiausių Lietuvoje kaimo turizmo sodybų „Karpynė“ neseniai privačiomis lėšomis pastatyta daugiafunkcinė sporto ir kultūros arena, kurioje jau vyksta regiono krepšinio varžybos ir kiti renginiai.

„Karpynė“ – pirmoji kaimo turizmo sodyba, kurioje įrengta moderni sporto ir kultūros salė. Čia rengiamos krepšinio varžybos, treniruojasi Raseinių „Rasos“ komanda, vyksta kultūros renginiai. Tai kol kas vienintelis tokio dydžio statinys, kuris buvo pastatytas ir įrengtas privačiomis lėšomis.

„Kai kiti laukia paramos sporto infrastruktūros objektams, mes iniciatyvos nusprendėme imtis patys ir prieš akis matome puikų rezultatą“, – sako „Karpynės“ sporto arenos savininkas Jordanas Kenstavičius.

Iš viso į šį sporto infrastruktūros objektą investuota daugiau nei 2 milijonai litų. Naujos „Karpynės“ sporto salės plotas – 1 000 kvadratinių metrų. Joje įrengta 800 sėdimų vietų. Tai kol kas didžiausia ir moderniausia sporto salė visame Raseinių mieste ir rajone.

Pasak „Karpynės“ arenos savininkų, tikimasi, kad šis sporto infrastruktūros statinys pakels ne tik sporto ir kultūros lygį Raseiniuose, bet ir visoje Vidurio Lietuvoje.

„Karpynės“ sporto salė yra viena iš kandidačių tapti 2011 metų sporto infrastruktūros objektu šių metų Sporto vadybos apdovanojimuose „Penki olimpiniai žiedai“.

Temos: 1 Raseiniai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

05:14
18:31
01:43

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką