Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 10, 13:38

Raseinių rajone sporto arena iškilo privačiomis lėšomis

Vienoje didžiausių Lietuvoje kaimo turizmo sodybų „Karpynė“ neseniai privačiomis lėšomis pastatyta daugiafunkcinė sporto ir kultūros arena, kurioje jau vyksta regiono krepšinio varžybos ir kiti renginiai.
Sporto arena
Sporto arena / „Karpynės“ nuotr.
Temos: 1 Raseiniai

„Karpynė“ – pirmoji kaimo turizmo sodyba, kurioje įrengta moderni sporto ir kultūros salė. Čia rengiamos krepšinio varžybos, treniruojasi Raseinių „Rasos“ komanda, vyksta kultūros renginiai. Tai kol kas vienintelis tokio dydžio statinys, kuris buvo pastatytas ir įrengtas privačiomis lėšomis.

„Kai kiti laukia paramos sporto infrastruktūros objektams, mes iniciatyvos nusprendėme imtis patys ir prieš akis matome puikų rezultatą“, – sako „Karpynės“ sporto arenos savininkas Jordanas Kenstavičius.

Iš viso į šį sporto infrastruktūros objektą investuota daugiau nei 2 milijonai litų. Naujos „Karpynės“ sporto salės plotas – 1 000 kvadratinių metrų. Joje įrengta 800 sėdimų vietų. Tai kol kas didžiausia ir moderniausia sporto salė visame Raseinių mieste ir rajone.

Pasak „Karpynės“ arenos savininkų, tikimasi, kad šis sporto infrastruktūros statinys pakels ne tik sporto ir kultūros lygį Raseiniuose, bet ir visoje Vidurio Lietuvoje.

„Karpynės“ sporto salė yra viena iš kandidačių tapti 2011 metų sporto infrastruktūros objektu šių metų Sporto vadybos apdovanojimuose „Penki olimpiniai žiedai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką