15min be reklamos

Sporto apdovanojimai: geriausias metų sporto fotografas

Jie visada lieka už kadro, tačiau būtent jie – geriausi sporto fotografai – priverčia mus dar labiau žavėtis mūsų mylimais sportininkais ir sporto šakomis.
Nominanto tapti metų sporto fotografu – Alfredo Pliadžio – nuotrauka
Nominanto tapti metų sporto fotografu – Alfredo Pliadžio – nuotrauka / A.Pliadžio nuotr.

Tačiau kuris buvo geriausias 2011 metais? Sporto vadybos apdovanojimuose „Penki Olimpiniai Žiedai“ šioje kategorijoje buvo nominuoti trys sporto fotografai – Tomas Stasevičius, Robertas Dačkus ir Alfredas Pliadis.

Susipažinkite su jų atliktais darbais (žiūrėkite nuotraukų galeriją dešinėje), mėgstamiausiomis sporto šakomis ir aplankytomis varžybomis, o nugalėtojas bus paskelbtas gruodžio 3 dieną specialioje TV3 televizijos laidoje.

Tomas Stasevičius (tst-foto.lt), Sporto vadybos apdovanojimų „Penki Olimpiniai Žiedai“ nominantas:

„Šiais metais, kai visa Lietuva sirgo už krepšinį, aš gyvenau futbolu ir lydėjau Panevėžio „Ekrano“ komandą Maltoje, Izraelyje, Baltarusijoje.“

FK „Ekrano“ fotografo manymu, geras sporto kadras – tai geros varžybos, jei nėra žaidimo, nebus ir nuotraukos.

Robertas Dačkus (dackus.lt), Sporto vadybos apdovanojimų „Penki Olimpiniai Žiedai“ nominantas:

„Gyvename Lietuvoje, todėl krepšinis yra ta sporto šaka, kuri labiausiai įkvepia „nuspausti kadrą“. Iš tiesų visos sporto šakos yra įdomios, tačiau fotografijai svarbus sporto lygis, kad būtų įdomu ir aktualu.“

Šie metai tikrai buvo krepšinio metai, Lietuvos spaudos nuotraukų agentūros Fotodiena.lt steigėją ir direktorių vedė krepšinio kamuolys: Europos moterų krepšinio čempionatas Lenkijoje, Lietuvos jaunių rinktinės išplėštas auksas Latvijoje ir, aišku, audringas Europos vyrų krepšinio čempionatas namie. 

Alfredas Pliadis (pliadisfoto.lt), Sporto vadybos apdovanojimų „Penki Olimpiniai Žiedai“ nominantas:

„Geriausiai sekasi fotografuoti lengvosios atletikos varžybas. Matyt, todėl, kad pats šokinėjau į aukštį jaunystėje, be to, nuo seno domiuosi šia sporto šaka.“ 

A.Pliadis profesionaliai fiksuoja Lietuvos atletikos veiklą, todėl šiemet gaudė ne tik Europos krepšinio čempionato, bet ir Pasaulio lengvosios atletikos čempionato akimirkas Pietų Korėjoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką