15min be reklamos

Sporto vizijos: Marijonas Mikutavičius futbolą žaistų Valdovų rūmuose, o Vytautas Šapranauskas plaukimą rengtų su rykliais

Ką daryti, kad Lietuva taptų dar sportiškesne? Patarimų turi ne tik politikai, sportininkai, bet ir šalies įžymybės. Artėjant metų sporto vadybos apdovanojimams „Penki Olimpiniai žiedai“ Marijonas Mikutavičius, Vytautas Šapranauskas ir Donatas Katkus su šypsena ir rimtai išdėstė savo sporto favoritus, pastebėjimus ir svajones.
Vytautas Šapranauskas, Marijonas Mikutavičius ir Donatas Katkus.
Vytautas Šapranauskas, Marijonas Mikutavičius ir Donatas Katkus. / Kadrai iš video

Jeigu galėtų, Marijonas Mikutavičius pastatytų dar vienus Valdovų rūmus. „Tokius pačius, tik šiek tiek pigesnius. Taip, kad viduje, vietoje salių ir butaforinių pečių, būtų įrengtas futbolo aikštynas. Tai mano svajonė ir aš dėsiu visas pastangas, kad ilgainiui toks statinys atsirastų“, – vylėsi M.Mikutavičius.

Metų sportininku jis rinktų nė vienų krepšinio čempionato rungtynių nežaidusį Liną Kleizą. „Jam mažiausiai reikėjo vargti krepšinio čempionate, bet jis vis tiek buvo pats populiariausias krepšininkas Lietuvoje“, – sveikino M.Mikutavičius.

„Kadangi mėgstu ekstremalų sportą, pastatyčiau 200 metrų ilgio baseiną su 8 takeliais ir prileisčiau ryklių. Tas kuris perplauktų, nemaitinus ryklių savaitę – tas ir būtų metų sporto objekto simbolis. Iki pusės, biustas“, – savo metų sporto infrastruktūros objektą pristatė Vytautas Šapranauskas.

Tuo tarpu maestro Donatas Katkus prisipažino nematęs nė vienų Europos krepšinio čempionato rungtynių, o statyti siūlė nors vieną koncertinę salę Lietuvoje.

„Krepšinio čempionatas Lietuvoje man sukėlė šoką. Atmenu, kai pranešė, kad jis vyks Lietuvoje, aš parkritau ir galvojau: „Dieve, negali būti“. Bet jis įvyko! Visi labai susijaudino, visa tauta labai džiaugėsi, labai norėjo. O dariau aš... Aš nemačiau nė vienų rungtynių“, – juokėsi D.Katkus.

Dar daugiau šių ir kitų pramogų pasaulio žvaigždžių komentarų žiūrėkite Sporto vadybos apdovanojimų „Penki Olimpiniai žiedai“ transliacijoje gruodžio 3 dieną.

V.Šapranauskas, M.Mikutavičius ir D.Katkus apie sportą:

VIDEO: Marijonas Mikutavičius, Donatas Katkus ir Vytautas Šapranauskas apie sportą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką