2014 07 14

111-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Urugvajaus tenisininkas laimėjo turnyrą Švedijoje

Švedijoje pasibaigusio ATP serijos „SkiStar Swedish Open“ tarptautinio vyrų teniso turnyro nugalėtoju tapo 28-erių metų urugvajietis Pablo Cuevas, vienetų varžybų finale per 59 minutes 6:2, 6:1 sutriuškinęs 25-erių metų penktąją raketę portugalą Joao Sousą.
Pablo Cuevas laimėjo pirmą turnyrą karjeroje
Pablo Cuevas laimėjo pirmą turnyrą karjeroje / SkiStar Swedish Open nuotr.
Tai buvo pirmasis Urugvajaus tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą.

Be pagrindinio prizo P.Cuevasui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis, o Joao Sousos laimikis – 150 ATP klasifikacijos taškų bei 40 720 eurų piniginis prizas.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo ketvirtoji pagal reitingą švedo Johano Brunstromo ir amerikiečio Nicholaso Monroe pora, finale 4:6, 7:6 (7:5), 10:7 privertusi pasiduoti prancūzą Jeremy Chardy bei austrą Oliverį Marachą.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Švedijoje prizų fondą sudarė 426,6 tūkst. eurų.