2011 02 22

Aivaro Balžeko atminimo taurės kvalifikaciniai susitikimai lietuviams nebuvo sėkmingi

Šiauliuose vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyro, skirto Aivarui Balžekui atminti, kvalifikacinės varžybos nebuvo sėkmingos lietuviams.
Teniso raketė
Teniso raketė / „Scanpix“ nuotr.

Julius Gotovskis tapo vieninteliu Lietuvos tenisininku, iškovojusiu teisę varžytis pagrindiniame varžybų etape.

Pirmame kvalifikacinio turnyro mače J.Gotovskis 6:4 6:3 įveikė Eimantą Gruzdą, o lemiamame susitikime 6:4 6:4 nugalėjo baltarusį Andrejų Novikovą.

Šiandien, antradienį, prasidėsiančiame pagrindiniame turnyre kovos 5 Lietuvos tenisininkai ir 6 tenisininkės.

Šiais metais ITF “Aivaro Balžeko atminimo taurės” turnyrui suteikė antrą kategoriją – tokio aukšto įvertinimo neturi jokios kitos Lietuvoje ar kaimyninėse valstybėse rengiamos tarptautinės jaunių teniso varžybos.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti