Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Geriausias pasaulio tenisininkas britas Andy Murray už įspūdingus pasiekimus 2016 metais buvo įšventintas į riterius.
Andy Murray / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nuo šiol prie pirmosios pasaulio raketės vardo puikuosis prierašas „seras“.

„Tai – labai didelė garbė. Reikės daug laiko priprasti, kad nuo šiol būsiu vadinamas seru Andy Murray. Tiesiog Andy Murray man atrodo normaliau“, – juokėsi britas.

„Visgi esu labai laimingas. Tai nuostabus būdas baigti metus.“

Primename, kad sezono pabaigoje A.Murray pademonstravo nuostabią formą ir iškovojęs 25-ias pergales iš eilės pirmą kartą karjeroje pakilo į ATP reitingo olimpą.

2016-aisiais metais A.Murray antrą kartą laimėjo Vimbldono čempionatą, Rio de Žaneire apgynė olimpinių žaidynių nugalėtojo titulą, o metų pabaigoje pirmą sykį laimėjo „ATP World Tour Finals“ turnyrą Londone.

Šį savaitgalį 29-erių britas dalyvavo parodomajame „Mubadala World Tennis Championship“ turyre Abu Dabyje, kur užėmė trečią vietą.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas