Ketvirtą vietą pasaulio reitinge užimanti A.Radwanska kol kas turnyre nepralaimėjo nė vieno seto. Pakeliui į finalą lenkė nugalėjo Venus Williams ir Marion Bartoli. Lenkijos atstovė prieš Mariją Šarapovą žaidė aštuonis kartus ir tik kartą sugebėjo iškovoti pergalę.
![]() |
| „Scanpix“ nuotr./Agnieszka Radwanska |
Tiesa, paskutinį kartą abi tenisininkės viena prieš kitą žaidė prieš dvejus metus. O nuo tada A.Radwanska stipriai patobulėjo. Iš vienos perspektyviausių pasaulio žaidėjų tapo WTA elito tenisininke. A.Radwanska neturi tiek jėgos, kiek jos oponentė finale, tačiau geras žaidimas visoje aikštėje, greitos rankos ir puikus mąstymas bus pagrindiniai šios žaidėjos ginklai finale.
A.Radwanska šį sezoną iškovojo 25-ias pergales ir patyrė keturis pralaimėjimus.
M.Šarapova tęsia sėkmingą sezoną. Rusė iškovojo 18-a pergalių ir pasiekė du finalus – „Australian Open“ ir Indian Velse. Antra pasaulio raketė turnyre Majamyje varžovių padavimų serijas vidutiniškai laimi penkis kartus per mačą.
M.Šarapova dar prieš finalą pareiškė, kad savo žaidimo taktikos keisti neketina, net tada, kai ji ir stringa. Vadinasi, Maša muš stipriai ir bus labai agresyvi. Tai bus vienas svarbiausių mačo baigtį nulemsiančių faktorių.
Kelias iki finalo:
Agnieszka Radwanska:
Pirmas ratas: be kovos
Antras ratas: nugalėjo Madison Keys, 6:1, 6:1; (1:02)
Trečias ratas: nugalėjo Silvia Soler-Espinosa, 6:1, 6:2; (1:06)
Ketvirtas ratas: nugalėjo Garbine Muguruza Blanco, 6:3, 6:2; (1:08)
Ketvirtfinalis: nugalėjo Venus Williams, 6:4, 6:1; (1:20)
Pusfinalis: nugalėjo Marion Bartoli, 6:4, 6:2; (1:45)
Marija Šarapova:
Pirmas ratas: be kovos
Antras ratas: nugalėjo Shahar Peer, 4:6, 6:3, 6:3; (2:25)
Trečias ratas: nugalėjo Sloane Stephens, 6:4, 6:2; (1:31)
Ketvirtas ratas: nugalėjo Ekaterina Makarova, 6:4, 7:6(3); (2:14)
Ketvirtfinalis: nugalėjo Li Na, 6:3, 6:0; (1:08)
Pusfinalis: nugalėjo Caroline Wozniacki, 4:6, 6:2, 6:4; (2:35)
Lietuvos laiku finalo pradžia 19:30.

