Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2016 08 08

Atkaklios padelio tenisininkų kovos „LPF Vasaros taurė 2016“ turnyre

Permainingas oras ir trumpalaikiai lietūs nesutrukdė padelio teniso mėgėjams kovoti „LPF Vasaros taurė 2016“ padelio turnyro III etapo varžybose, kurios vyko rugpjūčio 6-7 dienomis Teniso ir padelio klube „Dubingiai“. Šiame turnyre dalyvavo 12 vyrų bei 6 moterų poros, rungtyniavusios pogrupiuose bei atkrintamose varžybose.
„LPF Vasaros taurė 2016“
„LPF Vasaros taurė 2016“ / Michailas Levinas

Vyrų A lygos nugalėtojais tapo Šarūnas Marčiulionis ir Artūras Molis, nesunkiai įveikę visus savo varžovus. Kur kas atkaklesnė kova vyko dėl kitų spalvų medalių: antrąją vietą iškovoję Valdas Vėbra ir Titas Mikelevičius tik po trijų setų kovos rezultatu 2/6, 6/4, 10/8 pusfinalyje įveikė bronzinius prizininkus – Darių Malakauską ir Giedrių Vėželį.

Vyrų B lygoje vyko itin atkaklios kovos dėl medalių: nė vienai dalyvių porai nepavyko išvengti pralaimėjimo, o varžovai vieni kitus įveikė minimaliu skirtumu. Pirmą kartą Vyrų B lygos nugalėtojais tapo Erikas Bespalovas ir Vaidas Prevelis, finale rezultatu 6/7, 6/2, 11/9 nugalėję Arvydą Šutavičių ir Germaną Šarkovą.

Rugtynėse dėl trečiosios vietos laimėtojai paaiškėjo taip pat tik pačioje rungtynių pabaigoje: Aleksandr Radiush ir Sergejus Vinichenka rezultatu 6/3, 6/7, 11/9 įveikę Liną Petrukaitį ir Aidą Akcijonaitį pasipuošė bronzos medaliais.

Moterų grupėje čempionėmis tapo Živilė Šutavičienė ir Rūta Balalytė, finale 6/3, 6/3 nugalėjusios Gretą Akcijonaitę ir Jūratę Miliūtę. Trečiąją vietą iškovojo Laura Marčiulionė su Raimonda Rutkauskaite. Turnyro prizininkai, apdovanoti gražiais LPF medaliais, su gera nuotaika atsisveikino iki „LPF Vasaros taurė 2016“ padelio turnyro IV etapo susitikimų, kurie vyks rugsėjo 24-25 dienomis Vilniuje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvio verslas, stebinantis drąsiu pažadu: „Valyti iš tiesų gali būti tikras malonumas!“
Karaliaus dovaną – ladaną – atranda vis daugiau lietuvių
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką