„Australian Open“ čempionas nutraukė įspūdingą G.Monfilso seriją Roterdame

Vos prieš keletą savaičių savo pirmąjį „Didžiojo kirčio“ trofėjų atvirosiose Australijos teniso pirmenybėse iškovojęs Jannikas Sinneris (ATP-4) puikią sportinę formą demonstruoja ir sugrįžęs į Senąjį žemyną.
Jannikas Sinneris
Jannikas Sinneris / „Scanpix“ nuotr.

Roterdame vykstančių „ABN AMRO Open“ pirmenybių aštuntfinalyje Italijos teniso deimantas išlaikė labai rimtą Prancūzijos teniso veterano Gaelio Monfilso (ATP-70) iššūkį, iškovodamas pergalę rezultatu 6:3, 3:6, 6:3.

J.Sinneris tapo pirmuoju tenisininku, nutraukusiu solidžią prancūzo 11-os pergalių seriją Roterdame, kuri prasidėjo dar 2019 metais.

37-erių veteranas šį turnyrą laimėjo tiek 2019, tiek ir 2020 metais, tačiau pastaruosius tris metus pirmenybėse nedalyvavo.

Pačiam J.Sinneriui tai buvo 12-toji pergalė paeiliui. Per pastaruosius 31 mačą jis laimėjo net 29 sykius.

Tarpusavio akistatose prieš G.Monfilsą dabar italas yra priekyje jau 5:1. Jei „Australian Open“ čempionui pavyktų tapti nugalėtoju šią savaitę Roterdame, ATP reitinge jis pakiltų į rekordinę trečiąją poziciją, aplenkdamas Daniilą Medvedevą.

Ketvirtfinalyje 22-ejų J.Sinnerio lauks dar vienas patyręs ATP turo vilkas – tai kanadietis Milošas Raoničius (ATP-309).