N.Džokovičius iš viso ketvirtą kartą laimėjo Melburno turnyrą.
„Laimėjus šį turnyrą dar kartą apima neįtikėtinas jausmas, – pergale džiaugėsi N.Džokovičius. – Tai mano mėgstamiausias ir sėkmingiausias „Didžiojo kirčio“ turnyras. Noriu padėkoti savo komandai, kuri šio trofėjaus nusipelnė lygiai taip pat kaip ir aš.“
N.Džokovičius viso mačo metu nepralaimėjo savo padavimų. 25 metų Serbijos tenisininkui pirmą kartą varžovo padavimus pavyko laimėti trečiame sete. N.Džokovičius išsiveržė į priekį 5:3 ir sėkmingai išsaugojo iniciatyvą.
A.Murray mače išsikvietė medicininę pagalbą. Britas stipriai pritrynė kojos pėdą. N.Džokovičius sėkmingai išnaudojo varžovo silpnąsias vietas ir ketvirtame šovė į priekį 5:1. A.Murray nepavyko atsitiesti ir tapti pirmu žaidėjų istorijoje, kuris po pirmo karjeroje laimėto „Didžiojo kirčio“ turnyro laimėtų iškart ir antrą.
„Noriu pasveikinti N.Džokovičių pasiekus tokį įspūdingą rekordą. Negreitai tai kam nors pavyks pakartoti, – apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo A.Murray. – Noriu padėkoti savo komandai ir aistruoliams, kurie viso turnyro metu čia sukūrė gerą ir sąžiningą atmosferą. Noriu padėkoti ir turnyro direktoriui Craigui Tiley, kuris surengė dar vieną puikų čempionatą.“
Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteko ir įspūdinga 2,4 mln. Australijos dolerių premija (6,5 mln. litų). Finalininkui atiteko 1,2 mln. dolerių (3,4 mln. litų).






