„Tikriausiai manote, kad tai labai geras gyvenimas, – pasakojo B.Benčič. – Man tai labai patinka. Pabundi Dubajuje, milžiniškuose apartamentuose. Keliauji į treniruotę, o vėliau žaidi mačuose. Šiuo metu esu labai patenkinta.“
Pirmame savo profesionalės sezone B.Benčič sugebėjo du kartus nugalėti pirmojo dešimtuko tenisininkes bei pasiekti „Didžiojo kirčio“ turnyro ketvirtfinalį. Šį sezoną ji pridėjo dar aštuonias pergales prieš vieną iš dešimt geriausių planetos tenisininkių.
„Labiausiai savimi didžiavausi, kai nugalėjau Sereną Williams, – prisiminė B.Benčič. – Iki šiol negaliu tuo patikėti. Manau, kad šios pergalės niekada nepamiršiu, nes labai sunkiai dirbau, kad ją pasiekčiau.
Jeigu atvirai, tai nemaniau, kad tai padarysiu. Netikėjau savimi ir, kad tai yra įmanoma.“
18-os metų tenisininkė yra nuolat lyginama su Martina Hingis. Panašumų išvengti neįmanoma vien dėl to, kad B.Benčič treniravo M.Hingis mama. Tenisininkė yra jauniausia reitinge esanti sportininkė tarp pirmųjų 79-ų.
Nepaisant puikių rezultatų B.Benčič išlieka kukli ir iš kito sezono tikisi mažai. Jos manymu, tai jai padės nuolat tobulinti savo žaidimą.
„Kalbant apie rezultatus, tai nieko nesitikiu, nes nieko neplanuoju, – atskleidė B.Benčič. – Kitą savaitę galiu sugalvoti dalyvauti kokia nors mače ir nustebinti ne tik kitus, bet ir save.
Manau, kad nereikia iš savęs reikalauti daug, nes kiti tai padarys už tave. Jie kels tau labai aukštus tikslus, tačiau aikštėje žaidi tu pati. Ketinu sunkiai dirbti ir įrodyti kuo esu verta teniso kortuose.“
