2020 04 05

Betarpiškas bendravimas: savo telefono numeriu pasidalijusi M.Šarapova laukia gerbėjų žinučių

Įvairūs sportininkai karantino laikotarpiu užsiima skirtingais dalykais – vieni bando palaikyti formą namų sąlygomis, kiti atlieka įvairius socialinių tinklų iššūkius ar tiesiog mėgaujasi laisvu laiku su šeima. Tuo tarpu karjerą baigusi Marija Šarapova nusprendė pabendrauti su savo gerbėjais neįprastu būdu.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Marija Šarapova

32-ejų Rusijos sportininkė pasitraukė iš didžiojo sporto vasario pabaigoje, o tada kalbėjo, jog nuo šiol daugiau laiko skirs šeimai ir naujajam savo hobiui – šokiams.

Vis dėlto karantino laikotarpiu ji turi daugiau laiko ir kitoms veiklos, viena kurių pasidalino tviteryje.

„Sveiki visi. Laimingo penktadienio, kad ir ką tai reiškia šių dienų pasaulyje, – prieš kelias dienas pasidalintame vaizdo įraše kalbėjo rusė. – Ieškojau būdo, kaip galėčiau bendrauti su visais jumis, kadangi praėjusią savaitę atsakinėjau į klausimus video konferencijoje su 150 iš jūsų.

Palikau tą video pokalbį norėdama daugiau – norėjau daugiau ryšio su jumis, o labiausiai dėl to, kad dabar visi esame atsiskyrę dėl esamos situacijos.

Noriu, kad man parašytumėte žinutę, nes turiu numerį, kurį žadu jums parašyti ir kuriuo galėsite nusiųsti žinutę. Jos nueis tiesiai į mano telefoną, kurį šiuo metu laikau. Tad rašykite man ir laukite mano atsakymo. Prašau.“

Prie vaizdo įrašo ji pridėjo telefono numerį ir prašė rašyti jai bet ką – apie tai, kaip jai sekasi, klausti klausimų ar tiesiog pasakyti „labas“.

Be to, ji pridūrė, kad mielai priimtų gerų patiekalų receptų pasiūlymus.

M.Šarapova netrukus sureagavo ir į kito garsaus tenisininko Mardy Fisho komentarą. Jame amerikietis paliko susimasčiusį veiduką, o rusė į tai atsakė „parašyk man“.

M.Fishas skolingas neliko, į tenisininkės komentarą sureagavęs itin šmaikščiai.

„Ei, Marija, aš vedęs. Ramiau!“ – rašė JAV tenisininkas, karjerą baigęs prieš penkerius metus.

Kiek žinučių sulaukė iš savo sekėjų, kurių tviteryje turi net 8,6 mln., M.Šarapova kol kas dar neatskleidė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką