Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2022 06 13

Buvusi teniso žvaigždė J.Dokič sako buvusi per žingsnį nuo savižudybės

Buvusi Australijos teniso žvaigždė Jelena Dokič pirmadienį prisipažino, kad prieš kelias savaites vos nenusižudė.
Jelena Dokič
Jelena Dokič / „Scanpix“ nuotr.

39 metų buvusi tenisininkė, kuri 2002-aisiais buvo ketvirtoji pasaulio raketė, socialiniame tinkle „Instagram“ parašė ilgą ir nuoširdų laišką, taip pat paskelbė nuotrauką, kur ji matoma apsiašarojusi.

J.Dokič, kuri išgarsėjo Vimbldone 1999-aisiais, kai pirmajame rate įveikė pirmąją pasaulio raketę Martiną Hingis, sakė, kad serga psichikos liga ir balandžio 28 dieną vos nenusižudė.

„Vos neiššokau iš savo balkono 26-ajame aukšte... Niekada nepamiršiu tos dienos, – rašė ji instagrame. – Viskas miglota. Viskas tamsu. Jokio balso, jokio vaizdo, niekas neturi prasmės... Tik ašaros, liūdesys, depresija, nerimas ir skausmas.“

„Pastarasis pusmetis buvo sunkus. Nuolatinis verkimas visur“, – rašė ji.

„Niekada nepamiršiu tos dienos; aš tik norėjau, kad tas skausmas ir kančia baigtųsi, – pasakojo J.Dokič. – Prisiverčiau atsitraukti nuo krašto, net nežinau, kaip man tai pavyko.“

J.Dokič per savo karjerą laimėjo šešis Moterų teniso asociacijos (WTA) vienetų titulus, 2000-aisiais pasiekė Vimbldono pusfinalį.

Tačiau ji daug metų stengėsi ištrūkti iš savo tėvo Damiro įtakos ir atsiskyrusi nuo jo smarkiai smuko reitingų lentelėje.

Nesantaika šeimoje kilo po virtinės keistų epizodų, įskaitant draudimą Damirui pasirodyti klube „All England Club“ Vimbldone ir jo pareiškimą, kad duktė buvo pagrobta.

J.Dokič, kuri baigusi tenisininkės karjerą dirbo televizijoje komentatore, dabar skatina kitus psichikos sveikatos bėdų turinčius žmones siekti pagalbos.

„Profesionali pagalba išgelbėjo man gyvybę, – savo instagramo įraše teigia ji. – Rašau tai, nes žinau, kad sunku ne man vienai. Tiesiog žinokit, kad nesate vieni.“

„Nesakysiu, kad dabar man viskas puiku, bet tikrai esu kelyje į išgijimą“, – rašė ji ir pridūrė: „Sugrįšiu stipresnė nei bet kada.“

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius