Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2016 01 05

Carlosas Moya: „Negalėjau atsispirti Milošo Raoničiaus pasiūlymui“

Naujieji metai Milošui Raoničiui ir Carlosui Moyai prasidės bendradarbiaujant. Ispanijos tenisininkas sutiko tapti kanadiečio treneriu. Pateikiame jo pokalbį su „Punto de Break“ apie jo naująjį darbą.
Carlos Moya
Carlos Moya / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Dirbsime kartu su jo kitu treneriu Riccardo Patti. Jis ketina su juo būti kasdien, o aš su Milošu dirbsiu 15-a savaičių, – atskleidė C.Moya. – Apie bendradarbiavimą kartu pradėjome kalbėti, kai išsiskyrė jo ir Ivano Ljubičičiaus keliai. 

Sportininko vadybininkas man paskambino, kai dalyvavau „IPTL“ turnyre, ir nuo to laiko pradėjome kartu treniruotis bei dalinti vienas kitam patarimus. Tuomet jis paklausė, ar aš turiu galimybę kartu su juo keliauti po turnyrus bei tapti jo komandos dalimi. 

Prieš kelias dienas jis man paskambino ir pasakė, kad aš esu tinkamiausias žmogus šiam darbui. Tai turėtų būti ilgalaikis bendradarbiavimas, tačiau gyvenime negali būti tikras niekuo.

M.Raoničius yra nuostabus talentas ir manau, kad galiu jo žaidimą pakelti į aukštesnį lygį.“

C.Moya taip pat atsakė į klausimus apie jo ir Rafaelio Nadalio derybas. Pastarąsias kelias savaites sklinda gandai, kad jis turėjo tapti vienu iš Rafos trenerių.

„R.Nadalio komanda yra labai stipri, – teigė C.Moya. – Jam patinka viską kontroliuoti, todėl manau, kad jis baigs karjerą su tais pačiais žmonėmis, su kuriais dirba dabar. Esu įsitikinęs, kad jo laukia puikus 2016-ų metų sezonas.

Tai buvo traukinys į kurį būtinai įšokti ir nepraleisti, – apie savo naujas trenerio pareigas pasakojo C.Moya. – Tai man bus naujas iššūkis. Į savo naująjį darbą žiūriu su labai dideliu entuziazmu. Noriu dirbti tik su šiuo žaidėju. 

Prieš sutinkant tapti treneriu tariausi su žmona, nes 15-a savaičių nebūti namuose bus nelengva. Tai taps emociniu išbandymu.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius