2017 01 09

Caroline Wozniacki Sidnėjuje įveikė olimpinę čempionę

Sidnėjuje tęsiasi „Apia International Sydney“ moterų turnyras, kuriame pirmadienį pergalę iškovojo Caroline Wozniacki. Buvusi pirmoji pasaulio raketė iš Danijos nugalėjo Rio de Žaneiro olimpinę čempionę Monicą Puig (WTA-32) 6:3, 2:6, 6:4.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki / AFP/„Scanpix“ nuotr.

C.Wozniacki Sidnėjaus turnyre dalyvauja jau aštuntąjį kartą, tačiau dar niekuomet nebuvo pasiekusi pusfinalio. Dėl patekimo tarp aštuonių stipriausių varžybų tenisininkių ji susitiks su Julija Putinceva.

Savo pasirodymą Sidnėjuje sėkmingai pradėjo ir Roberta Vinči (WTA-18). Ji nesunkiai nugalėjo Marią Sakkari (WTA-94) 6:4, 6:0. Šeštoji pasaulio raketė Dominika Cibulkova taip pat iškovojo lengvą pergalę. Ji įveikė 29 pasaulio raketę Laurą Siegemund 6:2, 6:0.

Sėkmingai turnyre Australijoje startavo ir geriausia Didžiosios Britanijos tenisininkė Johanna Konta. Ji nugalėjo kortų šeimininkę Ariną Ronionovą 6:3, 6:4.

Už pergalę pirmajame „Apia International Sydney“ etape tenisininkėms atiteks 55 WTA reitingo taškai bei beveik 11 tūkst. JAV dolerių.