2012-03-22 09:16

Čilietis Fernando Gonzalezas sužaidė paskutinį karjeros mačą

Buvusi penkta pasaulio raketė Fernandas Gonzalezas atsisveikino su profesionaliu tenisu. Čilės sportininkas Majamyje prasidėjusiame ATP 1000 serijos „Sony Ericsson Open“ turnyre po dramatiškos kovos iki pat pabaigos 5:7, 6:4, 6:7( 3) nusileido Nicolasui Mahutui. Tai buvo paskutinis 31 metų tenisininko mačas karjeroje.
Fernando Gonzalezas per karjerą ATP varžybose iškovojo 370 pergalių ir patyrė 202 pralaimėjimus
Fernando Gonzalezas per karjerą ATP varžybose iškovojo 370 pergalių ir patyrė 202 pralaimėjimus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po mačo specialiai F.Gonzalezui turnyro organizatoriai surengė iškilmingą ceremoniją. Buvo parodytas ir video kuriame čiliečiui už kovas teniso aikštynuose padėkojo ryškiausios teniso žvaigždės – Novakas Džokovičius, Rafaelis Nadalis, Rogeris Federeris, Andy Murray.

„Video buvo puikus“, - kalbėjo visada savo emocingu žaidimu garsėjęs F.Gonzalezas. „Mes vienas prieš kitą esame žaidę daugybę kartų, tačiau po to mes likdavome draugais. Mūsų puikūs santykiai. Atmosfera buvo taip pat puiki. Mes esame toli nuo Čilės, tačiau čia buvo nedidelių vėliavų. Čia buvo mano šeima ir daugybė draugų. Aš tikrai mėgaujuosi akimirka.“

F.Gonzalezas praėjusiais metais galėjo žaisti tik keturiuose turnyruose. 2010 metų spalio mėnesį tenisininkui buvo atlikta klubo sąnario operacija. 2011 metais geriausiai jam sekėsi Vimbldone, kai pateko į trečio rato varžybas.

2007 metais jis pasiekė „Australian Open“ finalą. Per karjerą iškovojo 11-a titulų vienetų varžybose. 2004 metais dvejetų varžybose laimėjo olimpinių žaidynių aukso medalį ir bronzą vienetų turnyre. Sidabro medalį į taupyklę pridėjo 2008 metais. 

VIDEO:

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą