2016-02-21 07:15

„Delray Beach Open“ finale laukia amerikietiška dvikova

Rajeevas Ramas dalyvaus savo trečiame „ATP“ turnyro finale. Jis pateikė staigmeną ir pusfinalyje nugalėjo ketvirtąją turnyro raketę Grigorą Dimitrovą rezultatu 6:4, 6:3. 31-ų metų tenisininkas prieš tai yra laimėjęs du titulus ant žolės dangos, todėl finale ant kieto aikštės paviršiaus jis žais pirmą kartą.
Rajeevas Ramas
Rajeevas Ramas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Puikiai jaučiausi jau nuo pat mačo pradžios, nes turėjau paruošęs gerą žaidimo planą, – po mačo atskleidė R.Ramas. – Labai svarbu buvo daug atakuoti, nes nenorėjau lakstyti po visą aikštę ir gintis nuo jo smūgių.“

„Jis puikiai atsakė į mano smūgius ir privertė mane aikštėje jaustis nepatogiai, – po pralaimėto pusfinalio pripažino G.Dimitrovas. – Šiandien nebuvo mano diena, tačiau tai juk tik vienas mačas. Judu toliau ir žvelgiu į sekantį turnyrą.“

R.Ramo varžovas „Delray Beach Open“ finale bus 28-ų metų amerikietis Samas Querrey. Jis pabaigė gražią Juano Martino Del Potro sugrįžimo kelionę šiame turnyre. JAV tenisininkas pergalę iškovojo rezultatu 7:5, 7:5.

„Tai kol kas geriausias mano turnyro mačas, – pasakojo S.Querrey. – Puikiai atlikau savo padavimus. Kelis kartus palaužiau varžovą bei išnaudojau atsiradusias galimybes.

Visuomet smagu patekti į finalą. Rajeevą pažįstu jau 11-a metų. Jo žaidimas šiek tiek primena Pete'o Sampraso. Bus nelengva.“

J.M.Del Potro kelionė šiame turnyre baigėsi, tačiau tenisininkas iš Argentinos gavo vardinį kvietimą dalyvauti Indian Velse.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą