2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2016 08 03

Didžiosios Britanijos vėliavą olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje neš Andy Murray

Olimpinis bei Vimbldono čempionas Andy Murray neš savo šalies vėliavą Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje. Favoritėmis buvo laikytos boksininkė Nicola Adams bei irkluotoja Katherine Grainger, tačiau ši garbė vis tik atiteko Škotijos tenisininkui.
Andy Murray prieš Davidą Ferrerą
Andy Murray prieš Davidą Ferrerą / „Scanpix“ nuotr.

„Tai bus neįtikėtina garbė. Tai vienos reikšmingiausių pareigų sporte, – žinia džiaugėsi britas. – Prieš ketverius metus puikiai sužaidžiau Londone, todėl tikiuosi gerai pasirodyti ir Rio. Džiaugiuosi, kad galėsiu nešti savo šalies vėliavą atidarymo ceremonijoje. Tai bus viena geriausių mano karjeros akimirkų.“

A.Murray 2012-aisiais ne tik laimėjo vienetų turnyrą, tačiau nugalėjo ir mišrių dvejetų varžybose. Jose jis aukso medalius pasidabino su Laura Robson.

Olimpiniame teniso turnyre jis yra antrasis pagal skirstymą vyrų vienetuose bei dvejetuose. Škotas dvejetų turnyre rungtyniaus kartu su savo broliu Jamie Murray.

Tiesa, šį kartą jo porinininke mišrių dvejetų varžybose bus Johanna Konta, kuri vienetuose yra 10 pagal skirstymą.

Didžiosios Britanijos vėliavą prieš ketverius metus nešė dviratininkas Chrisas Hoyus, o žiemos olimpiadoje Sočyje tokia garbė teko Jonui Eley.

JAV taip pat pasirinko savo vėliavnešį. Juo tapo plaukikas Michaelas Phelpsas. Šeimininkai brazilai pasirinko penkiakovininkę Yaną Marques.

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija įvyks penktadienį. Pasak šou prodiuserio Marco Balicho ši ceremonija nebus tokia prabangi kaip Pekine ar Londone, tačiau bus labai elegantiška bei nuoširdi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką