Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2015 01 02

Dirkas Hordorffas: „Ričardas buvo sutrikęs ir nerado būdų, kaip išnaudoti savo potencialą“

Ričardo Berankio treneris Dirkas Hordorffas pasidžiaugė geriausio Lietuvos tenisininko praėjusio sezono rezultatais ir pareiškė, kad šiame sezone kur kas didesnis dėmesys bus skiriamas ATP serijos ir „Didžiojo kirčio“ turnyrams.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / deuce.lt nuotr.

Vokietijos teniso specialistas taip pat atskleidė R.Berankio žaidimo elementus, kuriuos tenisininkas turėtų pagerinti siekdamas pasaulio reitinge pakilti dar aukščiau.  

 – Kaip vertinate praėjusį R.Berankio sezoną?

 – Praėjusiame sezone Ričardo žaidime buvo pakilimų ir nuopuolių. Gerų ir nelabai gerų taškų. Ričardui buvo labai svarbu padėti Lietuvos rinktinei pirmą kartą patekti į Daviso taurės pirmą divizioną. Tai iš jo pareikalavo daug savaičių ir daug energijos. Antra, jis įgyvendino ir kitą savo uždavinį – grįžo į Top 100-ą. Taigi, bendrai paėmus, aš esu patenkintas jo rezultatais ir sėkme. 

 – Su Ričardu dirbate jau daugiau nei metus. Ar esate patenkintas tuo, kaip keitėsi jo žaidimas? 

 – Kai mes pradėjome dirbti su Ričardu, jis buvo šiek tiek sutrikęs ir nerado būdų, kaip išnaudoti savo potencialą. Be to, metų pradžioje jam buvo atlikta nedidelė operacija, po kurios reikėjo laiko atgauti jėgas. Mūsų pagrindinis darbas buvo  susijęs su žaidimo planu ir kai kuriais techniniais elementais, kuriuos reikėjo pagerinti. Ričardui 2014-ais metais pavyko laimėti daugiau mačų. Aš esu patenkintas ir tuo, kaip jis pagerino žaidimą iš oro ir prie tinklo.

 – Teniso mėgėjai diskutuoja, kaip aukštai R.Berankis gali pakilti ATP reitinge. Ar dabar esama 86-a vieta atspindi ir tikrąjį jo pajėgumą?  

 – Visų pirma, 86-a vieta yra tikrasis Ričardo reitingas šią akimirką. Tačiau tikrai yra dalykų, kuriuos patobulinęs Ričardas per artimiausius metus gali tikėtis gerokai pagerinti savo vietą reitinge. Turima vieta jam padės žaisti daugiau ATP turnyrų pagrindinėse varžybose. Ypač svarbu, kad „Didžiojo kirčio“ turnyruose jam nereikės švaistyti energijos kvalifikacijose. 

Ričardo Berankio instagram nuotr./Dirkas Hordorffas ir Ričardas Berankis
Ričardo Berankio instagram nuotr./Dirkas Hordorffas ir Ričardas Berankis

 – Ričardas pasižymi gera technika, jis greitas žaidėjas, o kokios yra silpniausios vietos? 

 – Ričardas vis dar turi labai daug potencialo gerinant mačo strategiją. Jis vis dar gali pagerinti savo fizinį pasirengimą ilgiems mačams. Ir taip pat koncentraciją ilgų mačų metu.  

 – Kas jums labiausiai patinka jo žaidime?

 – Ričardas yra puikus žaidėjas. Turi gerą padavimą, gali sėkmingai žaisti prie tinklo. Ir yra pavojingas ant visų dangų.  

 – Koks yra pagrindinis 2015-ųjų sezono tikslas? Ar tai reitingo vieta, ar turnyrai ir žaidimo stilius?

 – Ričardas naują sezoną pradeda kaip Top 100-uko žaidėjas. Ir aš būsiu labai laimingas, jeigu jis kitus metus ar olimpiniais 2016-ais metais pateks tarp 50-ies geriausių žaidėjų. 

 – Kuriuose turnyruose žais Ričardas šįmet? Ar tai bus tik ATP turnyrai, ar derinsite juos su „Challenger“ serijos turnyrais?   

 – Šiais metais skirsime didesnį dėmesį ATP serijos turnyrams. Jo dabartinis reitingas leidžia žaisti pagrindinėse varžybose. Pagrindinis tikslas yra sėkmingiau nei 2014-aisiais žaisti „Didžiojo kirčio“ turnyruose.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius