2016 02 08

Dominikos Respublikos tenisininkas antrus metus iš eilės laimėjo turnyrą Ekvadore

Ekvadore pasibaigusio ATP serijos „Ecuador Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 463,5 tūkst. JAV dolerių, antrus metus iš eilės laimėjo Dominikos Respublikos tenisininkas Victoras Estrella Burgosas.
Victoras Estrella Burgosas
Victoras Estrella Burgosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį finale penktas pagal skirstymą 35-erių metų Victoras Estrella Burgosas po dviejų valandų kovos 4:6, 7:6 (7:5), 6:2 palaužė trečiąjį reitingą turėjusio brazilo Thomazo Belluccio pasipriešinimą ir laimėjo antrąjį karjeroje ATP serijos turnyrą.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteko 82 450 JAV dolerių čekis ir 250 ATP reitingo taškų.

Thomazui Belucciui nepasisekė ir dvejetų varžybų finale, kur jis, žaidęs porojesu tėvynainiu Marcelo Demolineru, 5:7, 4:6 nusileido ispanui Pablo Carreno Bustos ir argentiniečio Guillermo Durano duetui.