2017 10 15

Įspūdingai finale atsitiesusi M.Šarapova pelnė pirmą čempionės titulą po dopingo skandalo

Buvusi pirma pasaulio raketė Marija Šarapova po atkaklios kovos 7:5, 7:6 (10:8) nugalėjo Ariną Sabalenką ir tapo „Tianjin Open“ turnyro nugalėtoja. Dėl dopingo diskvalifikacijos 15-a mėnesių nežaidusiai rusei tai pirmas laimėtas teniso turnyras nuo 2015-ųjų metų.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Abiejuose setuose M.Šarapova atsiliko 1:4, ir abu kartus sugebėjo atsitiesti. 19-metė Baltarusijos tenisininkė A.Sabalenka pirmą kartą karjeroje žaidė WTA turnyro finale.

Tai buvo septintas turnyras po diskvalifikacijos 30-metei M.Šarapovai.

Į „Tianjin Open“ turnyrą M.Šarapova pateko su vardiniu kvietimu. Rusė pasauliniame reitinge užėmė 86-ą vietą. Finale žaidusi baltarusė 101-a.

A.Sabalenka antrame sete pirmavo net 5:1, tačiau nesugebėjo išsaugoti persvaros. M.Šarapova laimėjo penkis geimus ir iš eilės ir stojo atlikti padavimų. A.Sabalenka išplėšė pratęsimą, nors tris kartus buvo per tašką nuo pralaimėjimo.

Dramatiškame pratęsime sėkmingiau žaidė M.Šarapova.

Penkis kartus „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtoja iškovojo 36-ą čempionės titulą karjeroje.