Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2010 12 11

Įspūdingas jaunųjų Lietuvos tenisininkų pasirodymas JAV (nuotraukos)

Jaunieji Lietuvos tenisininkai pratęsė sėkmingą žaidimą JAV. „Balžekas Tennis School“ auklėtiniai – Tadas Babelis ir Almantas Oželis – penktadienį laimėjo du turnyrus, o dėl trečiojo čempionės vardo Akvilė Paražinskaitė kausis šeštadienį.
Akvilė Paražinskaitė
Akvilė Paražinskaitė šeštadienį varžysis finale. / Asm. arch. nuotr.

Trenerių Arūno Balžeko, Tomo Seliuko ir fizinio rengimo specialisto Sauliaus Astrausko auklėtiniai triumfavo „Casely“ teniso turnyre.

Tadas Babelis buvo neprilygstamas amžiaus grupėje iki 14 metų, o Almantas Oželis pirmąją vietą užėmė tarp šešiolikamečių.

T.Babelis pusfinalyje 6:3, 6:4 nugalėjo kanadietį Baroną Charlesą, o lemiamoje dvikovoje tokiu pačiu rezultatu 6:3, 6:4 šventė pergalę prieš japoną Hatakeyamą Nasą.

A.Oželis rimčiausio pasipriešinimo sulaukė ketvirtfinalyje, kur kanadietį Scottą Harisoną palaužė rezultatu 6:4, 6:3. Vėliau lietuvis varžovus tiesiog šlavė nuo kelio: pusfinalyje 6:1, 6:0 buvo sutriuškintas Borisas Savransky iš Izraelio, o finale – 6:1, 6:3 argentinietis Cristianas Vera.

Sėkmingą žaidimą tęsia ir Akvilė Paražinskaitė. Lietuvė „Prince Cup“ turnyre amžiaus grupėje iki 14 metų pateko į finalą, ketvirtfinalyje rezultatu 6:4, 6:2 nugalėjusi prancūzę, o pusfinalyje – 6:3, 6:1 įveikusi graikę Valentini Grammatikopoulu.

Finalinė A.Paražinskaitės ir amerikietės Maria Smith dvikova vyks šeštadienį.

Šie turnyrai yra pasiruošimas neoficialiam pasaulio jaunių čempionatui – gruodžio 14 dieną startuosiančiam „Junior Orange Bowl“ keturiolikamečių turnyrui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius