TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2015 02 23

Ivo Karlovičius tapo vyriausiu ATP turnyro čempionu nuo 1989 metų

Ivo Karlovičius tapo vyriausiu ATP turnyro čempionu po Jimmy Connorso pasiekimo 1989-aisiais metais. 35-erių metų Kroatijos tenisininkas Delrei Bičo turnyro finale 6:3, 6:3 nugalėjo amerikietį Donaldą Youngą. Mačas truko 69-ias minutes.
Ivo Karlovičius laimėjo šeštą ATP turnyrą karjeroje
Ivo Karlovičius laimėjo šeštą ATP turnyrą karjeroje / „Scanpix“ nuotr.

Vasario 28-ą dieną I.Karlovičiui sukaks 36-eri metai. Legendinis J.Connorsas ATP serijos turnyro čempionu tapo 37-erių metų, kai laimėjo turnyrą Tel Avive.

„Tai tikrai teikia pasitenkinimą. Mano amžiuje laimėti turnyrą yra kažkas neįtikėtino, – po pergalės kalbėjo galingais padavimais garsėjantis I.Karlovičius. – Ir tai man suteiks daugiau pasitikėjimo kituose turnyruose.“

I.Karlovičius šiame turnyre atliko net 91-ą neliečiamą padavimą. Padavimų serijas atliko 56-is kartus ir visas jas laimėjo. Tiesa finale paduodamas kroatas atsiliko 0:40, tačiau D.Youngui nepavyko pasinaudoti progą ir laimėti oponento padavimų serijos.

I.Karlovičius ATP turnyro nugalėtoju tapo šeštą kartą karjeroje ir pasauliniame reitinge iš 29-os vietos pakilo į 23-iąją.

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti