TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2017 04 15

Jackas Sockas pateko į stipriausiųjų ketvertą Hjustone

Geriausias „Fayez Sarofim & Co. US Men's Clay Court Championship“ pirmenybių žaidėjas Jackas Sockas iškovojo nelengvą pergalę ir pateko į turnyro pusfinalį. Amerikietis po dviejų valandų ir 15 minučių kovos nugalėjo ispaną Feliciano Lopezą 7:6 (8:6), 1:6, 6:4.
Jackas Sockas
Jackas Sockas / „Scanpix“ nuotr.

J.Sockas šį sezoną jau iškovojo du titulus Oklande bei „Delray Beach Open“ turnyre, o iš viso laimėjo 23 mačus bei patyrė vos 6 nesėkmes. Amerikietis pateko į savo ketvirtąjį sezono pusfinalį. Jame jis susitiks su savo tautiečiu Steve'u Johnsonu, kuris netikėtai lengvai susitvarkė su Fernando Verdasco pasipriešinimu 6:2, 6:4.

Kitame „Fayez Sarofim & Co. US Men's Clay Court Championship“ pusfinalyje kausis Thomazas Belluccis bei Ernesto Escobedo. Brazilas nugalėjo JAV tenisininką Samą Querrey 6:4, 3:6, 6:3, o 91 vietą ATP pasaulio reitinge užimantis E.Escobedo sugebėjo įveikti Johną Isnerį 7:6 (8:6), 6:7 (6:8), 7:6 (7:5).

Į stipriausiųjų ketvertą patekę tenisininkai jau užsitikrino 90 ATP reitingo taškų bei 27 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?