15 dienos proga! Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur.
Išbandyti
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2020 01 03

Jautrioji N.Kyrgioso pusė – inicijavo finansinę paramą, galiausiai nesulaikė ašarų

Nors Nickas Kyrgiosas (ATP-30) teniso aikštelėje dažniausiai apibūdinamas kaip blogas vyrukas, kuriam nerūpi tenisas, australas eilinį sykį savo talentą ir autoritetą panaudojo norėdamas padėti tiems, kuriems pagalbos šiuo metu labiausiai reikia – nuo degančių krūmynų Australijoje nukentėjusiems tautiečiams.
Nickas Kyrgiosas
Nickas Kyrgiosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Nickas Kyrgiosas

Pastaruoju metu netylant kalboms apie tik blogėjančią situaciją visoje Australijoje dėl išsiplėtusių milžiniškų krūmynų gaisrų, 24-erių tenisininkas buvo vienas pirmųjų iš teniso pasaulio, kuris nusprendė netylėti ir padėti.

N.Kyrgiosas davė pažadą, kad už kiekvieną neatremiamą padavimą (angl. ace), atliktą šį mėnesį turnyruose Australijoje, jis paaukos 200 JAV dolerių žmonėms, kurie nukentėjo ar vis dar kenčia nuo krūmynų gaisrų.

Visai netrukus prie Nicko prisijungė ir jo kolega Australijos rinktinėje Alexas De Minauras (ATP-17). Tiesa, pastarasis pažymėjo, kad nėra pajėgus atlikti tiek daug neatremiamų padavimų kiek N.Kyrgiosas, todėl vieno ace'o vertė bus 250 JAV dolerių.

N.Kyrgioso idėja iš karto atnešė vaisių – tenisininkas ATP taurės mače atliko 20 neatremiamų padavimų, kas netrukus konvertavosi į 4 tūkstančius JAV dolerių.

„Man visiškai nesvarbu, kad dėl tokio poelgio sulaukių pagyrų. Mes turime galimybę ir platformą nuveikti kažką naudingo. Tiesiog pasidalinau įrašu tviteryje ir visi stojo už manęs. Tai kur kas daugiau nei tenisas.

Pinigai pasieks šeimas, ugniagesius, gyvūnus – visus, kurie netenka namų, netenka šeimų. Galite tuo net neabejoti.

Mano gimtajame mieste Kanberoje oras šiuo metu yra vienas iš nuodingiausių visame pasaulyje. Tai yra taip sunku...“, – stabtelėjo Kyrgiosas, kurio veide pasirodė ašaros.

35-ą vietą šiuo metu ATP reitinge užimantis tenisininkas kartu su kitais ATP žaidėjais sausio 15-ąją dalyvaus labdaringame mače Rod Laverio arenoje, Melburne.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius