2014 08 29

Jelena Jankovič pateko į atvirojo JAV čempionato aštuntfinalį

Niujorke tęsiasi ketvirtasis šiais metais Didžiojo kirčio serijos teniso turnyras - atvirasis JAV čempionatas (US Open), kurio bendrą prizų fondą sudaro 36 mln. JAV dolerių.
Jelena Jankovič
Jelena Jankovič / „Scanpix“ nuotr.

Moterų vienetų varžybose penktadienį prasidėjo jau šešioliktfinalio kovos, po kurių pirmosiomis aštuntfinalio dalyvėmis tapo devintoji raketė serbė Jelena Jankovič, 6:1, 6:0 sutriuškinusi švedę Johanną Larsson, ir kinė Peng Shuai, 6:4, 6:3 įveikusi italę Robertą Vinci.

Vyrų vienetų varžybose dar tik į šešioliktfinalį pateko dar du pirmojo aštuntuko žaidėjai – ketvirtąjį reitingą turinčiam ispanui Davidui Ferrerui be kovos buvo įskaityta pergalė prieš australą Bernardą Tomičių, o septintas pagal skirstymą bulgaras Grigoras Dimitrovas 6:1, 6:2, 6:2 nugalėjo Dudį Selą iš Izraelio.

Antrajame rate penktadienį pergales taip pat iškovojo ir į šešioliktfinalį pateko ispanas, kroatas, prancūzas ir Pietų Afrikos Respublikos atstovas:

19-Feliciano Lopez (Ispanija) – Tatsuma Ito (Japonija) 6:4, 3:6, 6:4, 7:6 (7:4);
14-Marinas Čiličius (Kroatija) – Ilja Marčenko (Ukraina) 7:6 (7:2), 6:2 6:4;
20-Gael Monfils (Prancūzija) – Alejandro Gonzalezas (Kolumbija) 7:5, 6:3, 6:2;
18-Kevinas Andersonas (Pietų Afrika) – Jerzy Janowicz (Lenkija) 6:7 (6:8), 6:2, 6:1