Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2010 12 10

Justine Henin ir Kim Clijsters žais drauge

Dvi Belgijos tenisininkės - Justine Henin ir Kim Clijsters - pareiškė, kad jos drauge sieks laimėti Londono olimpiados moterų dvejetų turnyrą.
Justine Henin (kairėje) ir Kim Clijsters pergalių žada siekti drauge.
Justine Henin (kairėje) ir Kim Clijsters pergalių žada siekti drauge. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sportininkės apie tokį sprendimą pareiškė po parodomojo turnyro Antverpeno mieste. Tam, kad tikslas – olimpiniai aukso medaliai – būtų pasiektas, sportininkės mėgins suderinti savo artimiausių mėnesių kalendorius.

Kim Clijsters iki šiol nė sykio nėra dalyvavusi olimpinėse žaidynėse: „Manau, kad 2012–ieji bus paskutiniai mano aktyvios karjeros metai. Todėl pasiūlymas žaisti drauge su Justine – ypatingai viliojantis“, – sakė 27 metų Clijsters. Būsimoji jos porininkė – vieneriais metais vyresnė, J.Henin tapo 2004 metų olimpiados nugalėtoja vienetų varžybose.

Beje, abi tenisininkės prisipažino, jog tikrai nėra labai geros draugės, tačiau didelės simpatijos nebuvimas neturėtų tapti kliūtimi siekiant bendrų tikslų teniso korte.

Šios sportininkės drauge yra žaidusios vienintelį kartą – 2006 metais jos gynė Belgijos garbę Federacijų taurės varžybų ketvirtfinalyje su Rusijos atstovėmis. Tiesa, pačios sportininkės prisiminė, kad drauge bandė žaisti ir 1999 metais, tačiau tai buvo jų karjeros pradžia.

Jeigu šiam Belgijos atstovių duetui pavyks suvienyti jėgas, jų rimčiausiomis varžomis, ko gero, reikės vadinti amerikietes seseris Venus ir Sereną Williams. Šis duetas olimpinį auksą jau yra iškovojęs du sykius, be to, seserys net 8 kartus yra laimėjusios Wimbldono turnyrą. Beje, Londono olimpiadoje tenisininkai kovos būtent ant žolės.

Įdomu, kad abi Belgijos sportininkės nėra jaunos. Ir nemažą dalį 2010–ųjų sezono Justine Henin praleido dėl traumos, kurią gavo dvikovoje būtent su Kim Clijsters. O parodomąjį susitikimą Antverpene laimėjo Clijsters – 6:1, 3:6, 10:5.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius