2017 08 09

Kaip per sviestą: Rogeris Federeris Monrealyje sutriuškino kanadietį

Monrealio „Rogers Cup“ teniso turnyre Rogeris Federeris (ATP-3) yra nusiteikęs rimtai. Jau pirmame rate šveicaras 6:2, 6:1 nepaliko vilčių šeimininkui Peteriui Polansky (ATP-116).
Rogeris Federeris
Rogeris Federeris / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Aštuntfinalyje šveicaras susitiks su Jacko Socko ir Davido Ferrero poros nugalėtoju.

36-ąjį gimtadienį antradienį atšventęs R.Federeris į „Rogers Cup“ sugrįžta po pertraukos. Pastarąjį kartą jis Toronte 2014 metais finale pralaimėjo Jo-Wilfriedui Tsongai, o Monrealyje tam pačiam prancūzui 2011 metais nusileido trečiajame etape. Abu savo titulus šveicaras iškovojo Toronte.

R.Federeris šį sezoną jau laimėjo „Australian Open“ ir Vimbldoną turnyrus ir taikosi į „US Open“.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas