JAV teniso talentas B.Sheltonas akistatoje užtikrintai pirmavo rezultatu 6:2, 7:5, 5:4 bei savo padavimais galėjo uždaryti mačą, tačiau dėl tamsos dvikova maždaug pusę 10 vakaro vietos laiku buvo sustabdyta.
Tenisininkai į kortą buvo priversti sugrįžti kitą dieną, o likusi susitikimo dalis truko viso labo 71 sekundę – keturiais galingais padavimais amerikietis užsitikrino kelialapį į kitą etapą.
„Vyriausiajam teisėjui aš sakiau, kad man užteks 60 sekundžių, bet jis atsakė, kad automatinė linijų sistema jau išjungta. Tačiau kadangi buvau geroje situacijoje ir padavinėjau dvikovai, per daug dėl šio sprendimo neniršau. Pagrindinė mano užduotis per naktį buvo labai neatsipalaiduoti ir užbaigti pradėtą darbą. Tą ir padariau“, – kuriozinę situaciją pasakojo Sheltonas.
Labai solidų turnyrą žaidžiantis 22-ejų amerikietis nesunkiai pasiekė ir Vimbldono aštuntfinalį, kitame mače rezultatu 6:3, 7:6(4), 6:2 patiesdamas vengrą Martoną Fucsovics (ATP-105).
B.Sheltonas jau dabar tapo jauniausiu amerikiečiu nuo legendinio Andy Roddicko (2004 m.), pasiekusiu tris „Didžiojo kirčio“ aštuntfinalius.
Kitame etape jo lauks italas Lorenzo Sonego (ATP-47).
