Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2017 01 07

Lauren Davis Oklande iškovojo savo pirmąjį karjeros titulą

23-erių JAV tenisininkė Lauren Davis iškovojo „ASB Classic“ čempionės trofėjų. Amerikietė finale nesunkiai 6:3, 6:1 nugalėjo aštuntąją pagal skirstymą Aną Konjuh ir iškovojo pirmąjį savo karjeros titulą.
Lauren Davis
Lauren Davis / Getty Images nuotr.

„Jausmas yra neapsakomas, – po triumfo teigė L.Davis. – Nerealu yra iškovoti pirmąjį karjeros titulą mėgstamiausiame savo turnyre. Šios akimirkos laukiau kelerius metus.

Buvo nelengva psichologiškai, nes jau praėjusiais metais žaidžiau dviejuose finaluose, bet nė karto nelaimėjau. Ko gero trečias kartas nemeluoja.“

L.Davis 2016 metais pralaimėjimus finale patyrė Vašingtone bei Kvebeke, tačiau jau nuo pat pradžių Oklande kontroliavo situaciją. Amerikietė laimėjo 73 proc. savo pirmųjų padavimų, o savo varžovę palaužė penkis kartus.

L.Davis už pergalę „ASB Classic“ turnyre atiteks 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių piniginis prizas.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai