2016-09-07 17:46

Laurynas Grigelis pergale pradėjo „Futures“ serijos turnyrą Rumunijoje

Praėjusią savaitę Rumunijoje triumfavęs Laurynas Grigelis ir toliau skina pergales šioje šalyje. Antroji Lietuvos raketė iškovojo pergalę Bukarešto „Futures“ serijos turnyro starte prieš japoną Ryusei Makiguchi rezultatu 6:3, 6:4.
Prezidento taurės teniso turnyras Vilniuje
Prezidento taurės teniso turnyras Vilniuje / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvis šiame mače laimėjo net 90 proc. savo pirmųjų padavimų ir atliko 8 neliečiamus kirčius. Jis tris kartus palaužė varžovo padavimų seriją, o pats nepralaimėjo nė vienos.

Antrame šio čempionato etape jis sutiks su Edrisu Fetisleamu, kuris pasaulio reitinge užima 1793 vietą.

Už pergalę pirmame etape L.Grigelis jau užsitikrino 1 reitingo tašką bei 172 JAV dolerių piniginę premiją.

Lietuvos tenisininkas į šį turnyrą atvyko praėjusią savaitę triumfavęs Rumunijos „F15 Futures“ varžybose. Tai buvo antrasis L.Grigelio titulas šį sezoną.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą