2014 10 17

Laurynas Grigelis poroje su Luku Mugevičiumi laimėjo dvejetų varžybas Minske

Baltarusijos sostinėje į pabaigą artėjančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Saleo Cup“ teniso turnyro dvejetų varžybas laimėjo antrąjį reitingą turėjusi Lauryno Grigelio ir Luko Mugevičiaus pora.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Penktadienį finale lietuviai 6:4, 4:6, (10:6) nugalėjo favoritais laikytus uzbeką Šonigmatdžoną Šofajzijevą ir baltarusį Andrejų Vasilevskį bei kartu su pagrindiniu prizu pelnė 930 JAV dolerių čekį bei 35 įskaitinius ATP klasifikacijos taškus.

Finalą pralaimėjusio poros laimikis – 540 dolerių čekis ir 20 ATP dvejetų reitingo taškų.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Baltarusijos sostinėje prizų fondą sudarė 15 tūkst. dolerių.