2017 11 03

Laurynas Grigelis užtikrintai žengė į finalą Maroke

Laurynas Grigelis Maroke vykstančiame „Futures“ serijos turnyre varžovams vidutiniškai leidžia laimėti iki penkių geimų ir užtikrintai pasiekė finalą. Lietuvos tenisininkas pusfinalyje 6:3, 6:1 nugalėjo George'ą Von Massow.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Atkakliau susiklostė tik pirmas setas. L.Grigelis pačioje jo pradžioje laimėjo varžovo padavimų seriją ir vėliau išsaugojo iniciatyvą. Pirmas setas truko 34-ias minutes.

Antrame sete 302-ą vietą pasaulio reitinge užimantis tenisininkas jau dominavo ir pirmavo 5:0. Mačas truko 61-ą minutę.

Šį sezoną tai buvo jau 40-a L.Grigelio pergalė ir 24-a žaidžiant ant grunto.

Finale lietuvis kovos su Lamine'u Ouahabu. 33-ejų metų kortų šeimininkas šiuo metu užima 513-ą vietą pasaulniame reitinge, tačiau savo laiku buvo pasiekęs 114-ą laiptelį ATP klasifikacijoje.

L.Grigelis ketvirtą kartą šį sezoną žais „Futures“ serijos turnyro finale. Kol kas jis laimėjo vieną finalą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas