2017 09 19

Laurynui Grigeliui akistatoje su 121-a pasaulio rakete staigmenos pateikti nepavyko

Laurynas Grigelis neįveikė Rumunijoje vykstančio „Challenger“ serijos turnyro pirmojo rato. Lietuvis 1:6, 1:6 triuškinamai nusileido vokiečiui Maximilianui Martereriui. Mačas truko vos 56-ias minutes.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Elvio Žaldario nuotr.

L.Grigelis į Rumuniją atvyko po Daviso taurės Švedijoje. Lietuvis ATP reitinge 254-as, vokietis 121-as.

Už pergalę pirmame rate tenisininkui atiteko šeši reitingo taškai.

M.Martereris antrame varžybų etape kovos su po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusiu italu Matteo Donati, kuris 6:1, 6:4 nugalėjo ispaną Tommy Robredo.

Turnyras Rumunijoje vyksta ant grunto dangos. L.Grigelis šį sezoną ant tokio paviršiau jau sužaidė 34-is mačus. Laimėjo 20 ir patyrė 13-a pralaimėjimų.

Iš viso 2017-aisiais metais antroji šalies teniso raketė laimėjo 36-is susitikimus.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti