2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2016 08 05

Lažybų bendrovė „Orakulas“ prognozuoja Lietuvos tenisininko nesėkmę jau pirmame etape

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis jau šį šeštadienį susitiks su Australijos tenisininku Johnu Millmanu ir sieks iškovoti savo pirmąja pergalę olimpinėse žaidynėse. Tačiau lažybų bendrovė „Orakulas“ nedidelį pranašumą vis tik suteikė australui. Jų teigimu lietuvis greičiausiai patirs nesėkmę.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Alfredo Pliadžio nuotr.

R.Berankio galimybėmis patekti į kitą etapą abejoja ir Australijos teniso delegacijos Brazilijoje treneris Marko Draperis. Po burtų traukimo ceremonijos šis džiūgavo, nes jo auklėtinis gavo itin palankų varžovą.

Tačiau J.Millmanas šį sezoną toli gražu nedemonstruoja puikios sportinės formos ir neturėtų būti laikomas favoritu. Gegužės mėnesį jis pateko į „Challenger“ serijos turnyro pusfinalį, o nuo to laiko jokiame turnyre nepasiekė net ketvirtfinalio.

„Pirmas varžovas gana gerai žinomas, teko žaisti prieš devynerius metus, jei neklystu, pralaimėjau tada. Daug laiko praėjo, taktiką reikės pasiderinti, išsiaiškinus, kaip varžovas jaučiasi. Daugmaž esame panašūs, ką rodo ir reitingas. Ne Džokovičius, ne Nadalis, tad tikrai gerai“, – deuce.lt sakė lietuvis.

Orakulas/„Orakulo“ spėjimas: Ričardas Berankis - Johnas Millmanas
Orakulas/„Orakulo“ spėjimas: Ričardas Berankis - Johnas Millmanas

R.Berankio ir J.Millmano dvikova įvyks jau šį šeštadienį, 17 valandą Lietuvos laiku.

Lietuvos tenisininkas su geriausiais šalies sportininkais žygiuos ir penktadienį vyksiančioje Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką