Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2023 01 02

Legendinei Čekijos tenisininkei diagnozuotas dviejų rūšių vėžys

Tikros Čekijos teniso legendos Martinos Navratilovos gyvenime – milžiniškas išbandymas. Užsienio spaudoje pasirodė pranešimai, kad buvusiai tenisininkei diagnozuotas dviejų rūšių vėžys.
Martina Navratilova
Martina Navratilova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

66-erių čekės, kuri nuo 1975 metų atstovauja Jungtinėms Amerikos Valstijoms, agentė pirmadienį naujienų agentūrai CNN paskelbė, kad Martina Navratilova susirgo gerklų ir krūties vėžiu.

Agentės Mary Greenham teigimu, išankstinės prognozės nuteikia labai pozityviai, kadangi ligą pavyko aptikti ankstyvosiose jos stadijose, netrukus prasidės gydymas.

Ji pasakojo, kad buvusi tenisininkė iš pradžių pastebėjo padidėjusį limfmazgį ant kaklo WTA finalinio turnyro metu, atlikus biopsiją paaiškėjo, kad Martina serga pirmos stadijos gerklų vėžiu. Beatliekant tyrimus buvo nustatytas ir dar vienas – krūties vėžys, kurį ji jau buvo nugalėjusi praeityje, 2010 metais.

„Tikiu sau palankios baigties. Kovosiu visomis išgalėmis“, – trumpą žinutę pasiuntė Navratilova.

„Scanpix“ nuotr./Martina Navratilova
„Scanpix“ nuotr./Martina Navratilova

Prahoje gimusi tenisininkė yra laikoma viena geriausių visų laikų WTA žaidėjų. Per savo karjerą M.Navratilova iš viso laimėjo net 59 „Didžiojo kirčio“ titulus – 18 vienetuose, 31 dvejetuose ir 10 mišriuose dvejetuose.

Jai priklauso ir iškovotų WTA titulų visų laikų rekordas – 167 laimėti titulai.

Baigusi profesionalės karjerą čekė teniso neapleido ir iš pradžių dirbo trenere, o paskui persikėlė į televiziją, komentuodama mačus ir eidama teniso analitikės pareigas.

M.Navratilova turėjo darbuotis ir „Australian Open“ turnyre „Tennis Channel“ televizijoje, o dabar tikisi retkarčiais prisijungti prie transliacijų virtualiai per „Zoom“ platformą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius