Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2016 01 02

Lleytonas Hewittas nuo lapkričio pradžios nubėgo 15-a tūkstančių kilometrų

Lleytonas Hewittas ruošiasi paskutiniam turnyrui savo karjeroje. Buvęs australo fizinio pasiruošimo treneris Nathanas Martinas atskleidė, kad tenisininko treniruočių programa, kuri prasidėjo lapkričio pradžioje jau beveik baigta. Per šį laikotarpį Australijos teniso legenda ilsėjosi vos kartą per savaitę, o jo treniruotės trukdavo apie šešias valandas.
Lleytonas Hewittas
Lleytonas Hewittas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Nuo 10-os iki 13-os valandos L.Hewittas praleisdavo aikštėje su jaunaisiais Australijos teniso talentais. Tuomet 13-ą valandą jis suvalgo sumuštinį ir gauna reikalingų baltymų, kurie jam padeda bokso, bėgimo ir svorio kilnojimo pratimuose, kurie trunka pusantros valandos. Nuo 15-os iki 16-os valandos jam atliekamas masažas, tenisininkas papietauja ir atgauna prarastus skysčius.

Lengviausia sportininko dienos dalis trunka nuo 16-os iki 20-os valandos, kuomet jis gali praleisti vakarą su šeima bei pavakarieniauti. Jis taip pat pasirūpina savo Daviso taurės rinktinės kapitono pareigomis. Kovo mėnesį jis su Australijos rinktine debiutuos mače prieš JAV. Tuomet 20-ą valandą australas 15-a minučių praleidžia ledo vonioje.

„Įvertinant jo ištvermę ir nuolatinį darbą pastaruosius 20 metų, nebūtų daug tenisininkų, kurie galėtų ištverti tokią pasiruošimo programą,“ – teigė N.Martinas.

L.Hewittas kartu su N.Martinu jau visai netrukus išleis programėlę mobiliesiems telefonams, kurioje bus 110 teniso pratimų padėsiančių pagerinti savo žaidimą.

Per visą savo pasiruošimą „Australian Open“ turnyrui L.Hewittas nuo lapkričio mėnesio nubėgo 15-a tūkst. kilometrų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius