2017 10 01

Marcoso Baghdatiso trauma čempiono titulą dovanojo Denisui Istominui

2015-aisiais metais Denisas Istominas iškovojo pirmą karjeroje ATP serijos turnyro čempiono titulą. Šį sekmadienį į kolekciją Uzbekistano atstovas pridėjo ir antrą trofėjų. 31-erių metų D.Istominas tapo Kinijoje vykusio „Chengdu Open“ turnyro nugalėtoju, kai finale dėl traumos atsisakė žaisti Marcosas Baghdatis.
Denisas Istominas
Denisas Istominas / „Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete D.Istominas pirmavo 3:2. M.Baghdatis dėl nugaros traumos buvo priverstas baigti kovą.

„Puikiai suprantu jį, nes pats esu patyręs daugybę traumų, – po finalo kalbėjo D.Istominas. – Esame geri draugai ir žinau ką jis jaučia. Žinoma, aš norėjau iškovoti titulą, bet ne tokiu būdu. Tikiuosi jis pasveiks ir pabaigs šį sezoną.“

78-ą vietą pasaulio reitinge užimantis D.Istominas naujai paskelbtoje klasifikacijoje pakils į 53-ią vietą. Be 250 reitingo taškų jam taip pat atiteko ir beveik 190 tūkstančių dolerių piniginis prizas.

D.Istominas tapo dešimtu tenisininku šį sezoną, kuris ATP turnyro nugalėtoju tapo būdamas už pirmo 50-uko ribos.