TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2013 04 28

Marija Šarapova vėl laimėjo „Porsche“ automobilį Štutgarte

Rusijos tenisininkė Marija Šarapova 6:4, 6:3 nugalėjo Kinijos atstovę Li Na ir antrus metus iš eilės Štutgarte vykusiame WTA turnyre laimėjo čempionei skirtą Porsche automobilį.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / „Scanpix“ nuotr.

Tai antras Rusijos tenisininkės laimėtas titulas šiais metais. M.Šarapova laimėjo ir Indian Velse vykusį turnyrą.

„Galvojau, kad tai bus pats sunkiausias turnyro mačas, todėl pasitempiau ir žaidžiau tikrai gerai, – pergale džiaugėsi pakeliui į finalą sunkius tris trijų setų mačus sužaidusi M.Šarapova. – Ji visą savaitę demonstravo gerą žaidimą. Džiaugiuosi, kad man pavyko ją nugalėti.“

M.Šarapova galingai pradėjo susitikimą ir laimėjusi varžovės padavimų seriją išsiveržė į priekį 4:1. L.Na atsitiesti po nesėkmingos pradžios nepavyko.

„Ji mane spaudė. Žaidė labai agresyviai, – varžovės žaidimą komentavo L.Na. – Šiek tiek nesmagu pralaimėti, tačiau tai pakankamai gera grunto sezono pradžia.“

M.Šarapova iškovojo 29-ą čempionės titulą karjeroje ir 16-ą pergalę iš eilės ant grunto dangos. Šiais metais tai buvo pirmas tenisininkės turnyras ant molio.  M.Šarapova rengiasi ginti „French Open“ čempionės titulą.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?