2015 05 24

Michailas Južnas – pirmasis iš „Roland Garros“ pasitraukęs tenisininkas

70-tai pasaulio raketei rusui Michailui Južnui „Didžiojo kirčio“ turnyras Paryžiuje baigėsi vos tik prasidėjęs. Tenisininkas iš varžybų pasitraukė dėl traumos.
Michailas Južnas
Michailas Južnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

M.Južnas iš „Roland Garros“ pasitraukė prieš trečio seto pradžią mače su bosniu Damiru Džumhuru. Pastarasis jau buvo laimėjęs du setus 6:2, 6:1.

87-tai pasaulio raketei varžovo pasitraukimas atvėrė kelią į kitą turnyro etapą. Bosnis tapo pirmuoju šiemet pergalę „Roland Garros“ iškovojusiu tenisininku.

Į kitą turnyro etapą pateko ir Philippas Kohlschreiberis. Vokietijos tenisininkas po trijų setų kovos nugalėjo Go Soedą 6:1, 6:0, 6:2. Tiek P.Kohlschreiberis, kuriame yra 31 metai, tiek 30-metis G.Soeda pateko tarp 39-ių turnyre dalyvaujančių tenisininkų, kuriems yra 30 arba daugiau metų. Tai – turnyro rekordas.

Į antrą etapą kelią prasiskynė ir 20-ta pasaulio raketė iš Ispanijos Roberto Bautista Agutas. Ispanijos tenisininkas nugalėjo Florianą Mayerį 6:3, 6:1, 6:3.