Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Negailestingas nuosprendis: „Didžiojo kirčio“ čempionei – 4 metų diskvalifikacija

Rumunijos teniso žvaigždė Simona Halep išgirdo negailestingą verdiktą byloje dėl draudžiamų preparatų vartojimo – buvusiai pirmai pasaulio raketei skirta net ketverių metų diskvalifikacija.
Simona Halep
Simona Halep / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nepriklausomas teismas antradienio pavakarę Simoną Halep suspendavo net ketveriems metams dėl „tyčia“ pažeistų anti-dopingo taisyklių, praneša BBC.

Priminsime, kad po praėjusių metų „US Open“ turnyro paimtame tenisininkės šlapimo mėginyje buvo rasta draudžiamo preparato roksadustato, kuris stimuliuoja raudonųjų kraujo ląstelių ir hemoglobino gamybą.

31-erių tenisininkė taip pat buvo pripažinta kalta dėl neapibrėžtos, tačiau taip pat uždraustos medžiagos naudojimo 2022 metais, kuomet jos biologiniame pase buvo rasta tam tikrų nukrypimų.

Nepriklausomas teismas sutiko su S.Halep argumentu dėl galimai užterštų papildų, tačiau nusprendė, kad tik papildai negalėjo sukelti tokios didelės roksadustato koncentracijos jos šlapimo mėginyje.

Tenisininkė yra suspenduota nuo 2022-ųjų spalio, o tai reiškia, kad į tenisą oficialiai rumunė galės sugrįžti 2026-ųjų rudenį, kuomet jai bus jau 35-eri.

S.Halep žaibiškai sureagavo į pasklidusią naujieną ir teigė, kad ginčys šį sprendimą tarptautiniame sporto arbitražo teisme.

Praeityje Rumunijos tenisininkė yra laimėjusi du „Grand Slam“ trofėjus – „Roland Garros“ ir Vimbldoną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką