2018-04-22 18:22

Neprilygstamas: Rafaelis Nadalis tapo čempionu ir perrašė istoriją

Rafaelis Nadalis nuo pat pradžių iki pat pačios pabaigos neleido suabejoti savo galiomis Monte Karle vykusiame „Masters“ turnyre. Pirmą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas finale užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo Kei Nishikorį ir rekordinį, jau vienuoliktą kartą tapo šio turnyro nugalėtoju.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis 11-ą kartą tapo Monte Karlo turnyro čempionu / „Scanpix“ nuotr.

R.Nadalis per visą karjerą grunto aikštėse iškovojo net 396-ias pergales ir patyrė tik 35-is pralaimėjimus (92 proc.). Po šio turnyro jis išsaugos pirmos pasaulio raketės titulą.

Rafa iškovojo 76-ą čempiono titulą karjeroje, 54-is iš jų ant grunto. Šį sezoną jis iškovojo vienuolika pergalių iš 12-os žaistų mačų. 31-erių metų ispanas tik neseniai pasveiko po traumos ir pradėjo dalyvauti turnyruose.

VIDEO: Rafaelis Nadalis 11-ą kartą tapo Monte Karlo čempionu

Ispanas tęsia ir dar vieną įspūdingą seriją – Rafa ant grunto laimėjo jau 36-is setus iš eilės.

K.Nishikoris ketvirtą kartą karjeroje žaidė „Masters“ serijos turnyro finale ir patyrė ketvirtą pralaimėjimą. Japonijos tenisininkas už patekimą į finalą gavo 600 reitingo taškų ir beveik 500-ų tūkstančių eurų premiją.

Monte Karlo turnyro čempionui atiteko beveik vienas milijonas eurų ir 1000 reitingo taškų. Rafa „Masters“ serijos turnyro nugalėtoju tapo 31-ą kartą karjeroje.

R.Nadalis iš Monte Karlo vyks į Barseloną, kur dalyvaus ATP 500 serijos turnyre.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą