Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2016 08 08

Nusivylimų diena: Rio – pirmasis seserų Williams pralaimėjimas olimpiados istorijoje

Seserų Serenos ir Venus Williams ketvirtojo aukso medalio medžioklė nuėjo perniek. Dvi geriausios JAV tenisininkės Rio de Žaneiro nusivylimų dienoje patyrė istorinę nesėkmę, 3:6, 4:6 nusileisdamos čekėms Lucie Safarovai ir Barborai Strycovai.
Serena ir Venus Williams
Serena ir Venus Williams / „Scanpix“ nuotr.

Serena ir Venus Williams ne tik buvo pirmą skirstymą dvejetų turnyre turėjusios tenisininkės, bet ir dar nė karto nepralaimėjusios olimpinėse žaidynėse per tris savo pasirodymus.

Kiekvieną kartą, kai JAV tenisininkės žaidė olimpiadoje, jos pasidabino aukso medaliais. Taip nutiko 2000-aisiais Sidnėjuje, 2008-aisiais Pekine ir 2012-aisiais Londone.

Tačiau šįkart jos nesugebėjo įveikti L.Safarovos ir B.Strycovos, kurios olimpinėse žadynėse iki šiol buvo pralaimėjusios vienintelę savo dvikovą. Beje, čekės Rio de Žaneire net neturėjo žaisti kartu, tačiau vėlyvas Karolinos Pliškovos pasitraukimas iš olimpiados privertė suburti naują čekių komandą.

„Mums šiandien buvo labai sunku, – pripažino S.Williams. – Mums papuolė labai stiprios varžovės, tačiau ir mes nežibėjome. Tiesą sakant, mes šiandien žaidėme tragiškai ir tai atsispindi lentelėje.“

Pirmadienio naktį patirtas pralaimėjimas reiškia, kad V.Williams ši olimpiada apskritai jau baigėsi, nes ji pralaimėjo ir vienetų varžybose. Tuo tarpu Serena Rio olimpinio teniso turnyro antrame etape raketes surems su prancūze Alize Cornet.

Seserų Williams pralaimėjimas nebuvo vienintelė pirmadienio nakties staigmena. Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius po dviejų pratęsimų 6:7 (4:7), 6:7 (2:7) kiek netikėtai nusileido Juanui Martinui del Potro.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius