2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2016 08 04

Olimpiadoje nebus pusės pirmojo dešimtuko žaidėjų: pažvelkime į teigiamą pusę

Prieš keletą dienų Stanas Wawrinka paskelbė, kad nerungtyniaus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse ir tapo jau penktuoju pirmojo reitingo dešimtuko tenisininku, kuris negalės rungtyniauti Brazilijoje. Olimpiadoje nežais ir Rogeris Federeris, Tomašas Berdychas, Milošas Raoničius bei Dominicas Thiemas, tačiau nusiminti neverta. Juk dalyvių sąraše vis dar yra Novakas Džokovičius ir Andy Murray, o nustebinti gali ir ne vienas žemesnį reitingą turintis žaidėjas.
Milošas Raoničius, Tomašas Berdychas ir Rogeris Federeris
Milošas Raoničius, Tomašas Berdychas ir Rogeris Federeris / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Išgirdus naujieną apie S.Wawrinką neaplankė malonūs jausmai. Jis prisijungė prie ilgo žaidėjų sąrašo, kuris šiais metais nedalyvaus olimpiadoje. Vieni nerimauja dėl Zikos, kiti yra traumuoti, tačiau į Rio taip pat nevyks: Johnas Isneris, Feliciano Lopezas, Nickas Kyrgiosas, Bernardas Tomičius bei Alexanderis Zverevas.

Atrodė, kad šveicaro pasitraukimas iš šio turnyro yra lyg vinis į karstą, tačiau taip šiuo atveju tikrai nėra.

Po riešo traumos sparčiai sveiksta ispanas Rafaelis Nadalis, kuris jau oficialiai patvirtino, kad rungtyniaus visuose trijuose turnyruose. Olimpiniame turnyre taip pat varžysis ne vienas puikus tenisininkas: Kei Nishikoris, Jo-Wilfriedas Tsonga, Gaelis Monfilsas bei Marinas Čiličius.

Nors iš kaimyninės JAV atvykę teniso gerbėjai neturės Johsno Isnerio, tačiau jie galė palaikyti Jacką Socką bei Steve'ą Johnsoną. Abu amerikiečiai patenka tarp 25 geriausių pasaulio žaidėjų.

Iškritus stipriems tenisininkams mes galime pamatyti ne vieną siurprizą, kurį mums pateiks žemiau pasaulio reitinge esantis žaidėjas. Vimbldone visus nustebino fantastiška Marcuso Williso istorija, todėl kas trukdo šį kartą tokią sukurti mūsų lietuviui Ričardui Berankiui?

LTOK nuotr./Ričardas Berankis, Robertas Tvorogalas (deš.) ir pastarojo treneris Jevgenijus Izmodenovas
LTOK nuotr./Ričardas Berankis, Robertas Tvorogalas (deš.) ir pastarojo treneris Jevgenijus Izmodenovas

Tenisininkai, kurie dažnai likdavo šešėlyje dabar bus ryškiai apšviesti pagrindinių žibintų, todėl olimpiniuose kortuose gali iškilti nauja žvaigždė teniso pasaulyje.

Žinoma, Rio de Žaneire išvysime N.Džokovičių ir A.Murray. Škotas į Braziliją atvyko pailsėjęs, nes nerungtyniavo nuo triumfo Vimbldone. Tuo tarpu serbas anksti baigė varžybas Londone, todėl praėjusią savaitę iškovojo titulą Toronte.

Mes vis dar turėsime du geriausius pasaulio žaidėjus, kurie susidūrę akis į akį visuomet pademonstruoja puikų reginį visiems šio sporto gerbėjams.

Nors Rio de Žaneire šiais metais ir nepamatysime ypatingai didelio žvaigždžių spindesio, tačiau šis turnyras mums gali pateikti nemažai siurprizų. Įspūdingos istorijos bei įtemptos dvikovos prasidės jau už keleto dienų olimpiniame teniso turnyre Brazilijoje.

Šios varžybos bus itin svarbios Lietuvai, nes pirmą kartą šalies istorijoje olimpiniame teniso turnyre dalyvaus mūsų atstovas Ričardas Berankis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką